فرشید خراشادیزاده جمعه 1 اردیبهشت 1396 03:11 ب.ظ نظرات ()

هم‌اکنون می‌توانیم تصاویری کامل از خودروی مفهوم جیلی MPV را ببینیم. این خودرو در نمایشگاه شانگهای حاضر است. مدل یاد شده دارای ظاهری اروپایی بوده و یک خودروی خانوادگی با فضای کافی برای 5 نفر و احتمالاً 7 نفر می‌باشد.

geely-mpv-concept-02
در نمای جلو می‌توان جلوپنجره‌ی خاص جیلی را دید که توسط چراغ‌ها احاطه شده و زیر آن‌ها نیز نواری کرومی به چشم می‌خورد. ورودی هوای بزرگ نیز باعث غلبه در سپر شده و همچنین نباید از چراغ‌های روز روشن LED غافل شد.

geely-mpv-concept
در پروفایل جانبی خودرو می‌توان قوس‌های چرخ گیرا با رینگ‌های بزرگ 19 یا 20 اینچی و لاستیک‌های دیواره کوتاه را دید. ستون‌های B، C و D نیز طراحی مشکی رنگی داشته و این موضوع در ترکیب با سقف پانورامیک جو بسیار جاداری را ایجاد کرده‌اند. در نمای عقب نیز شاهد به‌کارگیری یک جفت چراغ نازک و میله‌ای کرومی هستیم.

geely-mpv-concept-01
با ورود به داخل کابین قطعاً نظرتان به کنسول مرکزی بزرگی جلب خواهد شد که در آن کنترل‌های گوناگون خودرو بدون دکمه‌های فیزیکی صورت می‌گیرد. یک صفحه‌نمایش بزرگ تبلت مانند روی داشبورد قرار گرفته و با استفاده از آن می‌توان به عملکردهای اطلاعات و سرگرمی خودرو دست پیدا کرد.

geely-mpv-concept-03
هنوز سخنی درباره‌ی قوای محرکه‌ی این خودروی مفهومی زده نشده اما احتمال استفاده از پیشرانه‌های الکتریکی یا هیبریدی وجود دارد. همچنین هنوز مشخص نیست که جیلی این MPV را به عنوان جانشین مدل امگرند EV8 تولید خواهد کرد یا خیر.