فرشید خراشادیزاده چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396 01:39 ب.ظ نظرات ()

در سال 2017 شاهد عرضه‌ی محصولات تیون شده‌ی زیادی در اقصی نقاط دنیا از آمریکا گرفته تا چین هستیم. در این نوشتار 10 خودروی تیون شده‌ی محبوب تا بدین جای سال را خدمت شما عزیزان معرفی کرده‌ایم. بی‌صبرانه منتظر ماه‌های آینده هستیم تا ببینیم کمپانی‌های افترمارکتی چه چیزی را عرضه می‌کنند.

  • Lightweight Performance ب ام و M2 CSR

اگر فکر می‌کنید M استاندارد به اندازه‌ی کافی قدرتمند نیست… دوباره فکر کنید. Lightweight Performance که در آلمان مستقر است تصمیم گرفته تا پیشرانه‌ی قدرتمند M3 را در سینه‌ی این خودرو جای دهد و نتیجه‌ی آن نیز خروجی 610 اسبی خودروی دوست‌داشتنی ب ام و است.
  • Fostla مرسدس-ای ام جی S63 کوپه

رنگ نارنجی این مرسدس خوش‌تراش را دوست دارید؟ جدای از رنگ چشم‌نواز نارنجی کروم، Fostla قدرت 577 اسب بخاری نمونه‌ی استاندارد را به 730 اسب بخار رسانده است.
  • Prior دیزاین تسلا مدل S

این تسلا مدل S احساس‌برانگیز و گیرا تعریف جدیدی از سبز بودن است. در این نمونه شاهد استفاده از کیت بدنه‌ی Prior دیزاین هستیم که دربردارنده‌ی سپر جلوی جدید با اسپویلر لبه‌ای، اسپویلر متمایز عقب و رینگ‌های 21 اینچی PD5 می‌باشد.
  • Pogea ریسینگ فیات 500 آبارث

اگر فکر می‌کنید فیات 500 آبارث کارخانه‌ای به اندازه‌ی کافی داغ است پس واضح است که با نمونه‌ی دست‌پرورده‌ی دانشمندان دیوانه‌ی Pogea ریسینگ آشنا نشده‌اید. این خودروی وحشی از سر تا پا مشکی پوشیده و قدرت 405 اسبی و گشتاور 445 نیوتون متری دارد.
  • نیسان GT-R پلیس Pursuit #23

نیازی به معرفی گودزیلا نیست؛ اما این یکی کمی توضیح احتیاج دارد. نیسان که برای نمایشگاه خودروی نیویورک آماده می‌شد قدرتمندترین خودروی خود را به لباس پلیس مزین کرد. این تغییر چهره شامل کیت بدنه جدید، رینگ‌های 20 اینچی آلومینیومی و نام مستعار کاپزیلا است. به فرار کردن از دست این گودزیلا اصلاً فکر نکنید!
  • بوبا-موتورینگ فولکس‌واگن گلف نسل دوم

به ظاهر این کوچولوی دوست‌داشتنی نگاه نکنید. شتاب صفر تا 96 کیلومتر این هیولای کوچک تنها 2.3 ثانیه طول می‌کشد و برای رسیدن به سرعت 209 کیلومتر در ساعت تنها به 3.4 ثانیه نیاز دارد! حداکثر سرعت آن نیز حدود 350 کیلومتر در ساعت است. باید از پیشرانه‌ی 2 لیتری 1200 اسبی تشکر کرد.
  • Zero to 60 Designs فورد موستانگ GTT

یک بخش موستانگ و یک بخش فورد GT! صرف نظر از ایده‌ی شما درباره‌ی این موستانگ تیون شده، شکی وجود ندارد که هر خودروی عضلانی با قدرت 800 اسب بخار ارزش توجه کردن را دارد.
  • تاپ کار پورشه 911 توربو کربن ادیشن

اگر بخواهیم این پورشه 911 را تنها در یک جمله توصیف کنیم باید بگوییم: همه‌چیز فیبر کربن! تاپ کار کلاً این خودرو را در فیبر کربن غوطه‌ور کرده است. پیشرانه‌ی 650 اسبی نیز طبق معمول به کار خود مشغول است.
  • کارلکس دیزاین فورد موستانگ GT

کارلکس مطمئن شده که موستانگ 727 اسبی توانایی مقابله با داج چلنجر هلکت را دارد؛ و البته ظاهر خودرو نیز با باطنش هماهنگی دارد. این موستانگ خاص رنگ‌آمیزی سفید و قرمز داشته و کابین نیز با چرم قرمز زیبایی پوشانده شده است.
  • آسپک فولکس‌واگن شیروکو R

نه موستانگ و نه GT-R هیچ‌کدام نمی‌توانند با گیرایی این فولکس شیروکو R تیون شده توسط چینی‌ها برابری کنند. جدای از کیت بدنه‌ی عریض و چشمگیر، بال عقب بزرگ و نمای جلوی خشن، آسپک قدرت 430 اسبی را به این هاچبک داغ هدیه کرده تا هماهنگی خوبی بین ظاهر و باطن خودرو وجود داشته باشد.

منبع: motor1