اگرچه جنسیس G70 چهار درب به منظور رقابت با خودروهایی چون ب ام و سری 3، آئودی A4 و مرسدس C کلاس وارد میدان شده اما برای رقابت همه‌جانبه با محصولات خوش‌نام اروپایی، این برند لوکس کره‌ای باید نسخه اسپورت واگنی را نیز در نظر بگیرد.


متأسفانه به نظر می‌رسد که جنسیس هیچ برنامه‌ای برای تولید دیگر فرم‌های بدنه از G70 نداشته و بدین ترتیب این خودرو همانند آلفارومئو جیولیا تنها به‌صورت چهار درب در دسترس خواهد بود. البته جیولیا در سال‌های آینده به‌صورت کوپه نیز ارائه خواهد شد.


البته که همیشه می‌توانیم تصویرهای ذهنی از نسخه‌های کاربردی‌تر تمامی خودروها را داشته باشیم. این بار آرتیست معروف دنیای خودرو یعنی X-Tomi Design رندری از جنسیس G70 استیت یا همان اسپورت واگن خلق کرده است.


همان‌گونه که می‌بینید بخش اعظم خطوط طراحی عضلانی مدل سدان هنوز هم در این نسخه دیده می‌شوند. قوس چرخ‌های گیرا، کاپوت طویل و دیگر خطوط غالب بدنه نشان‌دهنده ذات اسپورت خودرو هستند.


در یک مقایسه فرضی بین این خودرو و سری 3 تورینگ، A4 آوانت و C کلاس استیت، محصول کره‌ای از نظر استایل حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت اما قطعاً خیلی‌ها به این موضوع اهمیتی نخواهند داد. این‌طور نیست؟!