دایهاتسو جدیدترین خودروساز ژاپنی است که از محصولات خود برای نمایشگاه خودروی توکیو 2017 رونمایی می‌کند. این سبد خودرویی شامل دو کانسپت کاملاً جدید برای حضور در این رویداد است.


کانسپت بسیار کوچک قرمزرنگ که در تصاویر دیده می‌شود DN Compagno نام داشته و روح خودرویی از دایهاتسو که در دهه 60 میلادی تولید شده در آن به چشم می‌خورد. این خودرو از پیشرانه 1 لیتری توربو استفاده می‌کند هرچند دایهاتسو نسخه‌ای 1.2 لیتری هیبریدی را نیز به همگان نشان داده است.


کانسپت جدید این خودروساز به فرم یک کوپه چهار درب بوده و تریم متالیک روشن از رکاب‌های جانبی تا ریل‌های سقف داشته تا ترکیبی از سنت و مدرنیته باشد. در کابین اولویت اصلی به سرنشینان جلو داده شده و فضای این بخش بیشتر است اما صندلی‌های عقب نیز درب‌های خاص خود را داشته و البته از انواع مرسوم هستند.


کانسپت دیگر DN Pro Cargo نام داشته که حتی الهام بیشتری از سال‌های قبل گرفته و یک ون تجاری کامپکت است. این خودرو دارای چرخ‌های کوچک بوده اما فضای کافی برای بزرگ‌سالان دارد.
دایهاتسو علاوه بر این دو کانسپت نسخه‌های به‌روز شده از کانسپت های اخیر را به نمایشگاه خودروی توکیو خواهد آورد که از آن جمله می‌توان به DN U-Space، DN Trek و DN Multisix اشاره کرد. بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند مدل‌های تولیدی این شرکت نظیر Copen، Hijet، Boon، Move و Tanto را در توکیو ببینند.