فرشید خراشادیزاده پنجشنبه 17 اسفند 1396 09:53 ق.ظ نظرات ()

ریماک با رونمایی از هایپرکار C_Two در نمایشگاه ژنو، شوک بزرگی ایجاد کرد. این خودرو ملغمه‌ای از فناوری‌های بسیار پیشرفته و پرفورمنسی جادویی است.

ریماک C_Two
ریماک C_Two یک کوپه الکتریکی با مشخصاتی عجیب و غریب است. این خودرو از تمام محدودیت‌ها عبور می‌کند. پیشرانه آن 1888 اسب بخار (1408 کیلووات) قدرت و 2300 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. این میزان کافیست تا بتوانید با این هایپراسپرت به شتاب صفر تا 96 کیلومتر بر ساعتی در تنها 1.85 ثانیه برسید. نهایت سرعت این خودرو نیز 412 کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

ریماک C_Two
اگر راننده این خودرو نخواهد از توانایی‌های دیوانه‌وار آن نهایت استفاده را نکند، می‌تواند امیدوار باشد تا به شعاع حرکتی 650 کیلومتر با هر بار شارژ کامل باتری‌ها دست پیدا کند.

ریماک C_Two

ریماک C_Two
اگر هم راننده‌ای اعتماد به نفس کافی برای رسیدن به نهایت توانایی‌های این خودرو را نداشته باشد می‌توان آن را روی حالا رانندگی خودکار بگذارد زیرا سیستم خودران سطح 4 ریماک قادر است بدون مداخله انسانیان را کاملاً در اختیار گرفته و براند. این سیستم می‌تواند همزمان مسیرهای مسابقه‌ای را بارگذاری کرده و اطلاعات خط مسیر ایده آل و نقاط ترمز را از پیش در اختیار داشته باشد.

ریماک C_Two
طراحی ریماک C_Two چشمگیر و البته نرم و آئرودینامیک است. فلپ های فعال برای اصلاح دائم آئرودینامیک در نظر گرفته شده‌اند و شکاف‌هایی برای خنک‌سازی نیز در اطراف بدنه دیده می‌شوند. در زیر این پوسته یک ساختار فیبر کربنی یکپارچه قرار دارد.

ریماک C_Two


در داخل کابین از یک نمایشگر بزرگ دیجیتال در روبروی راننده و یکی هم در کنسول میانی استفاده شده است. نمایشگرهای کوچکتری نیز برای سیستم تهویه در نظر گرفته شده‌اند.
ریماک قرار است این هیولای غول کُش خود را از سال 2020 وارد بازار نماید و البته تولید آن به 150 دستگاه محدود خواهد بود.