فرشید خراشادیزاده چهارشنبه 11 مهر 1397 07:04 ب.ظ نظرات ()

هیوندای می‌گوید در تبدیل هاچبک ارزان‌قیمت i30 به مدل اسپورت و داغ i30 N کار فوق‌العاده‌ای انجام داده است؛ اما افرادی که به دنبال شخصیت و کاراکتر ویژه‌تری هستند شاید با دیدن کانسپت جدید N آپشن، بیش از پیش متقاعد شوند.


این خودروی مفهومی که در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 به نمایش درآمده به خریداران اجازه خواهد داد تا هاچبک داغ کره‌ای را با قطعات جدیدی سفارش دهند.


کانسپت i30 N آپشن، دارای 25 قطعه‌ی اضافی در بدنه و کابین می‌باشد. برای مثال می‌توان به بال عقب فیبر کربنی، کاپوت کربنی، خروجی‌های چهارگانه اگزوز و رینگ‌های 20 اینچی ویژه با لاستیک‌های نیمه صاف اشاره کرد که برای استفاده در پیست بسیار مناسب می‌باشند. داخل کابین نیز عناصر کربنی مشکی، فرمان پوشیده از آلکانترا، تریم قرمز و پدال‌های اسپورت را می‌توان تشخیص داد.


معاون اجرایی هیوندای می‌گوید:

ما با سبد محصولات N خود در حال رقابت سختی با حریفان هستیم و پرفورمنس و احساسات جدیدی را به ارمغان آورده‌ایم. توسعه‌ی محصولات N هیوندای ریشه در موتور اسپورت دارد. خودروهای جدید i30 N Line و N آپشن نشان‌دهنده‌ی رویه‌ی شخصی‌سازی ما برای طیف بیشتری از مشتریان می‌باشد.


این حرکت هیوندای تقریباً به‌صورت مستقیم از ب ام و M کپی شده است. این شرکت آلمانی هم طیف وسیعی از آپشن ها را برای محصولات پرفورمنس خود ارائه می‌کند. هیوندای نیز همین کار را انجام داده است. انتظار می‌رود آپشن های مشابهی در دیگر محصولات پرفورمنس هیوندای همچون i30 فست بک N و ولوستر N عرضه شود.