فرشید خراشادیزاده چهارشنبه 16 آبان 1397 12:35 ب.ظ نظرات ()

وقتی که بحث نسل جدید پورشه 911 به میان می‌آید با کلیات کاملاً آشنا هستیم چراکه تصاویر جاسوسی این خودرو 99 درصد جزئیات بدنه را نشان داده‌اند. حتی رسانه‌ها نسخه‌ی پیش‌تولیدی 911 جدید را رانده‌اند و از طرف دیگر تأیید شده این خودرو در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس معرفی خواهد شد.


این خودروساز آلمانی از سه هفته‌ی پایانی منتهی به معرفی رسمی 911 جدید برای شروع کمپین تیزرهای خود استفاده کرده است. در پنجم نوامبر اولین تصاویر جاسوسی رسمی از این خودرو که به عنوان پیش‌نمایش رسمی محسوب می‌شوند منتشر شدند.


پورشه با افتخار اعلام کرده 911 جدید را تحت‌فشارهای زیادی قرار داده و آن را در مناطق آب و هوایی متفاوت با دماهای گوناگون تست کرده است. این شرکت می‌خواهد از عملکرد صحیح تمامی اجزای فنی و قابلیت اطمینان آن در تمامی جنبه‌ها مطمئن شود.


مدیر پروژه‌ی نسل جدید پورشه 911 دراین‌باره گفته است:

علاوه بر پرفورمنس فوق‌العاده، این قابلیت استفاده‌ی روزمره‌ی مناسب است که همیشه باعث شده 911 در کلاس خود پیشرو باشد. به همین دلیل است که ما این خودرو را در تمامی شرایط تست می‌کنیم و هر نوع آب‌وهوا و منطقه‌ای را در نظر گرفته‌ایم. قوای محرکه‌ی 911 جدید باید بدون نقص کار کنند و این تست‌های شدید تنها روشی هستند که باعث می‌شوند از کارکرد بی‌عیب این خودرو اطلاع پیدا کنیم.


نسخه‌های پیش‌تولیدی 911 جدید همچنین پای ثابت پیست نوربرگ رینگ هستند، جایی که پیشرانه، گیربکس و ترمزها تحت شدیدترین فشارها قرار می‌گیرند. چندین پروتوتایپ از این خودرو در پیست ناردوی ایتالیا هم رویت شده‌اند. ناردو نه تنها باعث تمرکز روی حداکثر سرعت می‌شود بلکه مکانی عالی برای بررسی سیستم‌های خنک‌کنندگی و هندلینگ هم هست.