فرشید خراشادیزاده پنجشنبه 17 مرداد 1398 09:54 ق.ظ نظرات ()

شاید یکی از جذابیت‌های نسل جدید شورولت کوروت استینگری 2020 به پیشرانه‌ی 8 سیلندر تنفس طبیعی با آن صدای فوق‌العاده هیجان انگیزش مربوط باشد اما جنرال موتورز دوستداران موسیقی را هم از یاد نبرده است.


اخیراً تائید شده که کوروت استینگری جدید به‌صورت استاندارد با سیستم صوتی Bose که 10 بلندگو دارد عرضه خواهد شد. البته می‌توان این سیستم صوتی را با 14 بلندگو نیز سفارش داد. این تعداد برای یک خودرو با تنها دو صندلی بسیار زیادی است و Bose هم می‌گوید سیستم صوتی بکار رفته در کوروت جدید قوی‌ترین و کاراترین سیستم صوتی نصب شده در یک خودروی اسپورت می‌باشد.


در بخش جلوی کابین کوروت بلندگوهای 2.5 و 3.25 اینچی وجود داشته درحالی‌که پشت پوشش فلزی درب‌ها توئیت های 1 اینچی و بلندگوهای برد بلند 4 اینچی نصب شده‌اند. همچنین در صندلی‌ها نیز بلندگوهای 5.25 اینچی برد بلند وجود دارند. یک ووفر 10 اینچی هم در هر درب خودرو نصب شده است. این ووفر در فضاهای داخلی درب کوروت نصب شده تا فرکانس‌های پایین را بهبود بخشد.


Bose به خاطر سقف سخت جداشدنی کوروت تکنولوژی‌های سیستم صوتی موجود را سفارشی کرده است. همچنین یک آمپلی‌فایر دیجیتالی با 16 کانال سفارشی وجود دارد که باعث ایجاد تجربه‌ی شنیداری فوق‌العاده خوب برای سرنشینان می‌شود.


مهندس ارشد شورولت کوروت می‌گوید:

ما از همان آغاز می‌دانستیم که باید یک سیستم صوتی با توازن دقیق را در این خودرو نصب کنیم تا سرنشینان از بخش پیشرانه جدا شوند و درعین‌حال وضوح صدای بسیار خوبی وجود داشته باشد. تکنولوژی Bose در کوروت استینگری 2020 همین توازن دقیق را ایجاد می‌کند.

اگرچه هنوز سیستم صوتی کوروت جدید تست نشده اما به نظر می‌رسد این سیستم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. قطعاً مالکان کوروت جدید تجربه‌ی لذت بخشی خواهند داشت چراکه وجود یک سیستم صوتی قوی از یک طرف و غرش پیشرانه‌ای توانا از طرف دیگر باعث می‌شود کوروت خودرویی خاص باشد.

نمایشگر ویدیو
00:00
01:05